تبلیغات
ntent="Blog Skin">
همه چیهمانطور که مطلع هستید، هفته ی پیش Root Key کنسول Playstation 3 توسط GeoHotz بدست آمد و راه های کثیری برای وصل شدن به PSN از طریق کنسول های کپی خور شده باز شد.

از این رو شاهد شنیده هایی مبنی بر این بودیم که آیا سونی میتواند این کنسول های کپی خور شده را شناسایی کند یا خیر؛ اما طولی نیانجامید که Sony پاسخ داد به راحتی این کنسول ها قابل شناسایی هستند و به سادگی هر چه تمامتر میتوانند این کنسول ها را برای همیشه از PSN اخراج کنند.

البته شاید خیلی ها تصور میکردند که در صورت انجام بازی آنلاین فقط سونی میتواند آن ها را شناسایی کند، اما در حقیقت سونی راه ساده تری را برای مقابله با کنسول های کپی خور شده انجام خواهد داد.

زمانی که کنسول بالا می آید، بطور اتوماتیک سعی میکند که با شبکه ارتباط برقرار کند تا هم مشکلات ریز و درشتی که در نرم افزار کنسول وجود دارد برطرف شود و هم آپدیت های جدید بخش "Whats New" که مربوط به بخش PSN است نمایان شوند، بدین گونه می باشد که سونی میتواند از طریق سریال ها و کدهایی که به سرور ارسال می شوند سریعا کنسول های کپی خور شده را شناسایی کند و کنسول های کپی خور شده را برای همیشه از PSN و امکانات دیگر بخش آنلاین خلع کند.

البته چندی پیش پس از آنکه مشخص شد که هکر ها موفق شده اند تمامی کنسول را بدست بگیرند، Sony اعلام کرد که با آپدیت های نرم افزاری بعدی دست هکر ها را برای همیشه از کنسول دور نگه خواهند داشت.
همیشه یادتون باشه که سونی یا هر شرکت دیگه ای هر کاری مثل Update Firmware یا هر کار دیگه ای انجام بدن ، هکرها دوباره راه دیگه ای پیدا میکنن ... !


تصویری از هکر PS3 و iPhone
George_Hotz.jpg
جالبه بدونید که شرکت Apple برای هک کردن iPhone به دست George Hotz ، به عنوان جایزه ، به این پسر 21 ساله ، هدایای زیر را اهدا کرد :
Nissan 350Z
50,000$
3 تا هم iPhoneنوشته شده در تاریخ دوشنبه 11 بهمن 1389 توسط کیان | نظرات ()

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار