تبلیغات
ntent="Blog Skin">
همه چی 

سه روز پیش یعنی در 25 ژانویه سرانجام انویدیا محصول بعدی از سری GTX 500 یعنی کارت Geforce GTX 560 Ti را وارد بازار کرد ، کارتی که افراد زیادی منتظر عرضه آن بودند و کانفیگ آن از مدتها پیش ، قابل پیش بینی بود .

 

GTX 560 Ti دارای هسته ی GF114 است ، هسته ای که ریشه و اساس آن همان هسته ی به کار فته در GTX 460 یعنی GF104 است ، تنها با این تفاوت که طبق روال کارت های سری GTX500 در این هسته نیز آخرین واحد Streaming Multiprocessor موجود در GF104 فعال شد تا با مجموع 384 هسته ی کودا این بار نیز شاهد یکی دیگر از فیبر های سیلیکونی کامل شده از خانواده Fermi باشیم ! 

 

 

این کارت با هدف رقابت با کارت HD 6870 از AMD وارد بازار شده است و باتوجه به تست ها و بنچمارک های موجود ظاهرا کاملا به هدف خود رسیده است .

 

نکته جالب در نامگذاری این کارت استفاده از پسوند نام آشنای " Ti " است که نوستالژی خاصی را به همراه دارد و اشاره به سری های دوست داشتنی و قدرتمند Geforce 3 Ti و Geforce 4 Ti دارد که تقریبا 10 سال پیش وارد بازار شدند و از بهترین های زمان خود بودند !

 

 

علاوه بر فعال شدن آخرین SM ، انویدیا فرکانس های دیفالت کارت را نیز در مقایسه با GTX 460 افزایش قابل توجهی داده است ، به طوری که فرکانس های دیفالت هسته و شیدر و حافظه این کارت به ترتیب 822 و 1644 و 4008 مگاهرتز هستند ! علاوه بر این فرکانس های بالا کارت همچنان همانند GTX 460 دارای قابلیت های اورکلاک فوق العاده است .

 

در تصویر زیر کانفیگ کامل کارت را در مقایسه با GTX 460 میتوانید ملاحظه کنید : 

 نوشته شده در تاریخ دوشنبه 11 بهمن 1389 توسط کیان | نظرات ()

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار