تبلیغات
ntent="Blog Skin">
همه چی
Ea Sports سخت در حال كار بر روی FIFA 12 می‌باشد و كمی از پیشرفت‌هایی را كه می‌توانید برای دیدن در این بازی انتظار داشته باشید، ذكر كرده است.
با توجه به موفقیت FIFA 11،‌ تهیه‌كننده در EA Canada آقای David Rutter قول داد كه استودیو به موفقیت بازی قبلی این سری دل خوش نمی‌كند و طی مصاحبه‌ای با OPM UK گفت EA لیست بزرگی از بهبودات را برای بازی جدید تدارك دیده است و محدوده‌ی چندتا از این بهبودات را مشخص كرد.
" فكر می‌كنم ما كار بزرگی با قابلیت Personality Plus در FIFA 11 انجام دادیم، ولی هوش مصنوعی بازی خیلی از این قابلیت استفاده نمی‌كرد.
برای مثال، اعضای تیم متوجه نبودند كه وقتی Peter Crouch در یك ناحیه ایستاده است، آن‌ها می‌توانند توپ‌های بلند به سوی او بفرستند. ( اشاره به قد بلند این بازیكن )‌ "
Rutter هم‌چنین اعلام كرد كه سیستم Set Piece ها(‌توضیح در آخر متن ) تغییرات اساسی كرده است و EA از صفحه‌های بارگذاری در داخل بازی راضی نیست.
او اعتراف كرد:‌ "‌ سیستم Set Piece ها هم‌چنان جالب نیست. گیج كننده است وقتی نمی‌توانم در بازی سریعا از بیرون زمین پرتاب انجام دهم، سریعا زننده‌ی پرتاب آزادم را انتحاب كنم و ... ما هم‌چنان در این زمینه در نسل قبل به سر می‌بریم. "
Rutter هم‌چنین مسیر جدید سری‌ FIFA برای‌ گرم‌تر كردن بازی‌‌ها را مشخص كرد و آن اضافه كردن "روح" به پیشرفت‌های شما در بازی است. مثلا می‌بینید كه وقتی یك بازیكن در مقابل تیم قبلی‌اش قرار می‌گیرد، تكل‌هایی با شدت بیشتر بر روی‌ او انجام می‌شود.
منظور از Set Piece ، كرنر، ضربه آزاد، پرتاب توپ از بیرون زمین و به طور كل لحظاتی از بازی فوتبال هست كه بازی به خاطر مسائلی مثل بیرون رفتن توپ،‌ خطا و ... متوقف و دوباره از سر گرفته می‌شود.


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 5 بهمن 1389 توسط کیان | نظرات ()

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار