تبلیغات
ntent="Blog Skin">
همه چیبازی عصر پهلوانان 2: دگرگونی

بعد از گذشت 3 ماه از زمانی که دستاندرکاران استودیوی رسانا افزار شریف به گیمرزلند اطلاع دادند در حال تولید عصر پهلوانان 2 با اسم رمز Metamorphosis هستند، اولین جزئیات مربوط به بازی فاش شد.  همانطور که در گزارش نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال 89 گفتیم، بازی دوم به مراتب نسبت به عصر پهلوانان پیشرفت کرده و با توجه به اینکه اینبار از Unreal Development Kit در ساختش استفاده می‌شود، می‌توان انتظار گرافیک بهتری خصوصاً از بعد فنی داشت. در این راستا سازندگان اشاره کوچکی به توانایی Port (تبدیل) بازی به پلتفورم Xbox 360 نیز کرده‌اند. اما فعلاً این مورد در حد احتمال است و تنها بازی برای پلتفورم PC تأیید شده است.

دگرگونی عنوان دومین شماره از سری بازی‌های اکشن نقش آفرینی عصر پهلوانان است که دارای 3 خط داستانی کاملاً مجزا است. در عصر پهلوانان 2 یک فرمانده مقتدر، ساحری خرافاتی و شاهزاده‌ای بی خانمان مهارت‌های منحصر به فرد خود را بکار می‌گیرند تا اسرار یک ظالم خیانتکار را فاش کنند. المان‌های تازه‌ای به گیم پلی این بازی افزوده شده که می‌توان به استفاده از ابزار موسیقی ایرانی به عنوان سلاح نام برد. همچنین در این بازی سه حرفه جواهر فروشی، آشپزی و طبابت نقش مهمی دارند که با کمک آن‌ها می‌توان به قدرت‌های کشنده‌ای دست یافت. دنیای دگرگونی دارای محیط‌هاییست که از طریق یک نقشه کلی به یکدیگر مرتبط شده‌اند. در میان بیابان‌های نا آرام، شهری اطراف یک درخت تنومند بنا شده است. یک موجود فرا طبیعی به نام میترا به زمین آمده تا از این درخت محافظت کند و دنیا را از دست هیولا شومی که خود را به شکل حاکمی خیرخواه درآورده است نجات دهد. میترا به منظور انجام ماموریتش، ابتدا باید با یک دختر عجیب از جامعه‌ای تبعید شده، متحد شود. هر یک از سه شخصیت بازی، به کمک میترا و طی مسیر خود به قهرمانی بزرگ تبدیل می‌شوند تا بر دشمن پلید چیره شوند.

خصوصیات بازی بی شباهت به بازی Dragon Age نیست و به گفته رسانا افزار نیز برخی از ویژگی‌های این عنوان الهام بخش کارشان بوده است. عصر پهلوانان 2: دگرگونی در ابتدای راه است و با انتشار فاصله زیادی دارد. با این حال 10 تصویر Artwork از بازی منتشر شده که زیبایی‌های هنری بازی را به رخ می‌کشند. شاید در نمایشگاه سال آینده بتوانیم ادامه این نقش آفرینی خوب ایرانی را از نزدیک ببینیم.


نوشته شده در تاریخ جمعه 24 دی 1389 توسط کیان | نظرات ()

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار