تبلیغات
ntent="Blog Skin">
همه چیبصورت رسمی اعلام کرد که باز هم قصد دارد وارد دنیای کنسول ها شود ولی اینبار با یک کنسول کاملا متفاوت ، این کنسول کاملا آنلاین میباشد و Jungle نام دارد !این کنسول برای بازی های آنلاین و بیشتر MMO ساخته شده است و از تکنولوژی پیشرفت داده شده ی کنسول 17 ساله و شکست خورده ی قبلی این شرکت استفاده میکند . 3DO کنسولی بود که در بهترین روز های Sega و Nintendo وارد بازار شد و به سادگی هم شکست خورد .

کارکنان این شرکت میگویند : " ما این داستان را اینطور آغاز کردیم که از مردم بپرسیم که چه چیزی میخواهند ؟ و بیشتر رای ها این بود که گیمرها به بازی های آنلاین ، کنسول های Partable ، ایده های جدید و تجربه ای متفاوت علاقه مند بودند ، و این زمانی بود که Jungle بدنیا آمد ! "

" از نظری میتوانیم بگوییم که این دستگاه یک موبایل است که از سیستم بازی های آنلاین پشتیبانی میکند ولی این کنسول قصد دارد که دنیای بازی های Online را تسخیر کند ! ما در حال حاضر در حال کار با بزرگترین شرکت هایی هستیم که بازی های Online میسازند و بازی های جدیدی را بر روی Jungle خواهیم آورد . "

این کنسول شامل یک کیبورد ، Touchpad ، D-Pad میباشد و همچنین از پورت های HDMI و Micro-USB پشتیبانی میکند .

اولین بازی ای که برای این کنسول معرفی شد Battlestar Galactica MMO بود !

Jungle سیستم تلویزیونی جدیدی را نیز بهمراه دارد که به این بخش Online Underground نام دارد و شرکت Panasonic برای شبکه های این سیستم ، انیمیشن های انحصاری هم عرضه خواهد کردنوشته شده در تاریخ جمعه 24 دی 1389 توسط کیان | نظرات ()

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار