تبلیغات
ntent="Blog Skin">
همه چی

بر طبق گزارشی که از روزنامه ی China Daily به دستمان رسیده است، سازنده ی کامپیوتر های خانگی شرکت Lenovo ، کنسول خانگی ساخت خود را در ماه نوامبر عرضه میکند. این کنسول که نامش Ebox می باشد، بدون نیاز به کنترلر بوده و از کنترلر حرکتی شبیه به محصول جدید ماکرو سافت یعنی کینکت، بهره میبرد. رئیس شرکت Beijing eedoo که زیر مجموعه ی Lenovo می باشد و وظیفه ی ساخت آن را بر عهده دارد در رابطه با این کنسول به این روزنامه گفته است :

"
بعد از ماکروسافت ما دومین کمپانی جهان هستیم که یک کنسول بازی بدون نیاز کنترلر را عرضه میکنیم. " محصول ما برای سرگرمی خانواده ها ساخته شده است، شاید Ebox گرافیک عالی در و یا خشونت شدیدی در بازی هایش نداشته باشد، اما ما می توانیم اعضای خانواده را از بی تحرکی براهانیم و به آنها کمی فعالیت دهیم"

انتظار میرود این کنسول قیمتی بالاتر از Wii و البته پایین تر از

Xbox 360 داشته باشد.
تقریبا 30 بازی رایگان بهمراه این کنسول بسته بندی میشود و 16 سازنده بازی های ویدیوی بدون نام قرار داد برای ساخت بازی برای Ebox امضا کرده اند.

در ضمن همانطور که می دانید فروش Xbox 360 در کشور چین ممنوع میباشد و ماکروسافت هم صحبت هایی با دولتی های این کشور برای اینکه این کنسول بتواند در این کشور فروخته شود نیز داشته است. همچنین عرضه Ebox در خارج از چین هنوز نامشخص است.نوشته شده در تاریخ جمعه 24 دی 1389 توسط کیان | نظرات ()

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود فیلم

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار